Ľubo Kováč – Otec na plný úväzok

Už viac ako 3 roky sa Ľuboš sám stará o svoje dve deti, sedemročného Jakuba a štvorročnú Lucku.

Matka detí ich opustila a Ľuboš sa stal otcom na plný úväzok. Tvrdí, že zmyslom jeho života sú jeho deti, nedal by ich za nič na svete. K ich matke necíti nenávisť, priznáva síce, že to bolí a nechápe, ako môže žena odsunúť deti na vedľajšiu koľaj, druhým dychom ale dodáva, že o to viac im chce príjemný domov a spokojný život zabezpečiť on.

Jakubko má DMO, je odkázaný na pravidelné cvičenie, rehabilitácie, treba mu venovať zvýšenú pozornosť. Ľuboš žije s deťmi v prenajatom jednoizbáku, sníva o väčšom byte, kde by bol priestor na cvičenie so synom a sníva ešte o jednom – o možnosti pracovať, hoci v skrátenom pracovnom čase, pretože deti sú malé a Ľuboš je pre nich otcom i mamou v jednom. Modré z neba sa rozhodlo splniť tieto sny.

Celú reláciu si môžete pozrieť v archíve TV Markíza na http://voyo.markiza.sk/produkt/relacie/10020-modre-z-neba-03-04-2013-20-00

V prípade že Vás príbeh dojal a chceli by ste pomôcť nejakou malou sumou napíšte nám mail alebo zavolajte. Skontaktujeme Vás s p. Kováčom.